Reserveer je tafel

Ben je bij ons te gast in het hotel? Dat weten we ook graag, vermeld je het er even bij als je langs deze weg reserveert?  Niet hotelgasten zijn uiteraad ook van harte welkom.

Denk je ook goed na over je aankomstuur? Dan kunnen wij ons goed voorbereiden om je perfect te bedienen. Dank je wel alvast! 

Als je diner om 18u boekt, kunnen we er voor zorgen dat je op tijd klaar bent om de Last Post mee te maken. 

Geen nood als je gewenste aankomstuur geblokkeerd staat, duid dan gewoon het eerstvolgende tijdstip aan. Als je een beetje te vroeg aankomt, kun je altijd genieten van een aperitief in onze gezellige bar.

Vergeet zeker niet te vermelden als je graag op ons terras zit.

Come on, book it! You know you want to ;)

After meeting drinks

Catering

De agenda is afgevinkt. Nu mag het gezellig worden.
Kom nog even samen in onze huiskamer met een drankje en wat tapas om af te sluiten met je team. 

Geen haast, geen agenda. Gewoon genieten.

Interesse? Vertel ons hoeveel personen je bent en wat je in gedachten hebt. Wij maken een voorstel op maat.

Tip van ons: combineer je after meeting drinks met de Last Post aan de Menenpoort. Elke avond om 20u, op wandelafstand. De perfecte afsluiter van een dag in Ieper.

Plan je meeting

 

Vertel ons wat je nodig hebt.
We komen snel bij je terug.